מייק בורגר

סיפור הצלחה עסיסי במיוחד

רשת מייק בורגר היא רשת מסעדות המבורגרים כשרה למהדרין המתמחה בבשר צלוי על הפלנצ'ה ובמבחר של המבורגרים איכותיים ומעולים.
לרשת מייק בורגר סניפים ברחבי הארץ שבראשם ניצב סניף הדגל ברמלה. בכל אחד מסניפי הרשת אנו מציעים לכם תפריט בשרים עשיר ואף מבחר ארוחות עסקיות במחיר שווה לכל כיס.

לא רק המבורגר

מייק בורגר מגישה המבורגר כשר למהדרין וזוכה להצלחה עצומה בגלל איכות וטריות המזון, אם אתם אוהבים המבורגר ובשרים כדאי גם לכם לבלות באחד מסניפי הרשת או להזמין משלוחים. תפריט הבשרים של מייק על הפלנצ'ה כולל חזה עוף, סטייק פרגית, קבב, שווארמה הודו, קרפצ'יו אנטרקוט, סטייק אנטרקוט ושניצל.

כל הבשרים מוגשים בלחמנייה טרייה או בבגט, אפשר להזמין את הבשר עם בגט מקמח מלא או בטורטייה. כל המנות מוגשות עם מבחר רטבים וסלטים לבחירה. כמו כן, תפריט מייק בורגר מאפשר לכם להזמין מיני בורגרים במשקל 80 גרם, המבורגרים במשקל 110, 150, 220, 300 ואף 440 גרם. את ההמבורגר נשמח להגיש עבורכם בלחמנייה עגולה טעימה, בבגט או בטורטייה, עם מבחר סלטים ותוספות לבחירה. ההמבורגר שלנו, ששמעו יצא למרחוק, נעשה מבשר בקר איכותי הנבחר בקפידה מכבש, מאנטרקוט וממרגז.

"יום בלי המבורגר הוא יום מבוזבז"

מייק בורגר אוהבים לארח ולהעניק חוויה ייחודית לכל הלקוחות, אם אינכם יכולים להגיע לאחד מסניפי הרשת באפשרותכם להזמין משלוחים וכדי להבטיח את הנאתכם אנו מציעים בתפריט שלנו מבחר עסקיות הכוללות מנה עיקרית, תוספת ושתייה לבחירה, אפשר גם להזמין קומבינה של 3-4 בורגרים עם צ'יפס גדול, טבעות בצל ובקבוק שתייה גדול.
בואו לבלות איתנו אך למקרה שלא מתחשק לכם או אין באפשרותכם להגיע אלינו, לכל אחד מסניפי מייק בורגר משלוחים ונשמח להגיע עד אליכם. אז הזמינו עכשיו ותתמכרו גם אתם לטעמים העשירים ולבשרים הטובים ביותר בעיר.

הזמינו משלוח מהסניף הקרוב אליכם