אודות רשת מייק בורגר

רשת מייק בורגר כשרה למהדרין ומתמחה בבשר צלוי על הפלנצ'ה ובמבחר של המבורגרים איכותיים ומעולים. מייק בורגר מונה כיום ארבעה סניפים שבראשם ניצב סניף הדגל ברמלה. בכל אחד מסניפי הרשת אנו מציעים לכם תפריט בשרים עשיר ואף מבחר ארוחות עסקיות במחיר שווה לכל כיס.

להתענג מכל ביס וביס

רשת מייק בורגר זוכה להצלחה עצומה בגלל איכות וטריות המזון, אם אתם אוהבים המבורגר ובשרים כדאי גם לכם לבלות באחד מסניפי הרשת או להזמין משלוחים. תפריט הבשרים של מייק על הפלנצ'ה כולל חזה עוף, סטייק פרגית, קבב, שווארמה הודו, קרפצ'יו אנטרקוט, סטייק אנטרקוט ושניצל.

כל הבשרים מוגשים בלחמנייה טרייה או בבגט, אפשר להזמין את הבשר עם בגט מקמח מלא או בטורטייה. כל המנות מוגשות עם מבחר רטבים וסלטים לבחירה. כמו כן, תפריט מייק בורגר מאפשר לכם להזמין מיני בורגרים במשקל 80 גרם, המבורגים במשקל 110, 150, 220, 300 ואף 440 גרם. את ההמבורגר נשמח להגיש עבורכם בלחמנייה עגולה טעימה, בבגט או בטורטייה, עם מבחר סלטים ותוספות לבחירה. ההמבורגר שלנו, ששמעו יצא למרחוק, נעשה מבשר בקר איכותי הנבחר בקפידה מכבש, מאנטרקוט וממרגז.

עסקיות וקומבינות 3-4 המבורגרים

ברשת מייק בורגר אוהבים לארח ולהעניק חוויה ייחודית לכל הלקוחות, אם אינכם יכולים להגיע לאחד מסניפי הרשת באפשרותכם להזמין משלוחים, אנו מתחייבים להגיע במהירות. כדי להבטיח את הנאתכם אנו מציעים בתפריט שלנו מבחר עסקיות הכוללות מנה עיקרית, תוספת ושתייה לבחירה, אפשר גם להזמין קומבינה של 3-4 בורגרים עם צ'יפס גדול, טבעות בצל ובקבוק שתייה גדול.

בואו לבלות או הזמינו משלוחים מאחד מסניפי רשת מייק בורגר ותתמכרו גם אתם לטעמים העשירים ולבשרים הטובים ביותר בעיר. לצד המנה העיקרית כדאי לכם להזמין מטוגנים טעימים ולסיום מושלם של הארוחה אין כמו קינוח מתוק ונפלא

הזמן משלוח